День зимуючих птахів

2015-01-30

/Files/images/IMG_20150126_102843.jpg

Зима – найскладніший період у житті птахів. Не так холод, як голод дуже дошкуляє тим, хто залишився зимувати разом з нами. Небайдужими до проблем пернатих друзів є й наші учні Слобідської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 30 січня в нашій школі відбувся захід присвячений Дню зимуючих птахів. Захід для учнів початкової школи організували завідуюча сільським музеєм Аніщенко Вікторія разом із заступником директора з виховної роботи Сідєльніковою Альоною.

/Files/images/IMG_20150126_101957.jpg

Птахи! Їх можна побачити і почути скрізь: у парках, скверах, садах, на полях, біля водойм, у містах і селах або просто на вулиці. Птахи – це пісня й політ! Це голоси наших лісів, полів, гір та пустель. Їхні голоси ми чуємо вдень і вночі. Птахи - вірні наші помічники, захисники лісів, полів садів від шкідників та гризунів. Тому й треба берегти й охороняти. Про них треба піклуватися і допомагати у скрутні хвилини. Саме тому в нашій школі була оголошена акція «На допомогу зимуючим птахам!» Ми робили годівнички і зібрали багато різної інформації: від простих загадок до енциклопедичних повідомлень.

/Files/images/IMG_20150126_102112.jpg

Учні показали високі знання, були дуже активними.

Метою цього заходу є:

1. розвивати допитливість, спостережливість, інтерес до пташиного світу; 2. виховати у школярів бережливе ставлення до пернатих друзів, бажання допомагати їм узимку.

/Files/images/IMG_20150126_103850.jpg

Ніколи не зробимо шкоди
Ми пташці у нашім краю.
Ми друзі і вірні, і щирі,
Бо ми бережемо повсякчас
Пташок, що літають у вирій,
І тих, що зимують у нас!

Такі свята допомагають школярам більше дізнатися про птахів, полюбити їх, пробуджують інтерес до охорони природи.

Кiлькiсть переглядiв: 78