« ПОГОДЖЕНО»

« ЗАТВЕРДЖЕНО»

Начальник Кагарлицького районного

управління ГУ Держпродспоживслужби

в Київській області

__________ І.В.Лисенко Директор школи О.В.Ільєнко

РЕЖИМ РОБОТИ

Слобідської загальноосвітньої школи

І - IIIступенів на 2018 - 2019 н.р.

8.10 – 8.25 – ранкові заходи ( підняття Державного прапора, ранкова гімнастика, інформування учнів)

1-й урок 8.30 - 9.15

2-й урок 9.25 -10.10

3-й урок 10.30 -11.15

4-й урок 11.35 -12.20

5-й урок 12.30 -13.15

6-й урок 13.25 -14.10

7-й урок 14.20 -15.05

14.20 – 16.00 – заняття факультативів, курсів за

вибором, спортивних секцій, загальношкільні

виховні заходи

«ПОГОДЖЕНО» Голова ПК Т. В. Коваль «ЗАТВЕРДЖЕНО»

Начальник Кагарлицького районного

головного управління ГУ

Держпродспоживслужби Директор школи О. В. Ільєнко

в Київській області

__________ І.В. Лисенко

Розклад уроків

Слобідської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів на 2018 – 2019 н.р.

1

2

3

4

Понеділок

1

2

3

4

5

6

Я досліджую світ

Математика

Навч. грамоти

Фіз. культ.

Літ. читання

Математика

Укр. мова

Англ. мова

Фіз. культ.

Літ. читання

Математика

Англ. мова

Укр. мова

Фіз. культ.

Літ. читання

Математика

Укр. мова

Я у світі

Фіз. культ.

Вівторок

1

2

3

4

5

6

Навч. грамоти

Математика

Навч. грамоти

Обр. мист.

Фіз. культ.

Літ. читання Математика

Укр. мова

Природозн.

Труд. навч.

Літ. читання

Математика

Укр. мова

Природозн.

Осн. здор.

Фіз. культ.

Літ. читання

Математика

Укр. мова

Природозн.

Обр. мист.

Фіз. культ.

Середа

1

2

3

4

5

6

Навч. грамоти

Математика

Навч. грамоти

Англ. мова

Муз. мист.

Літ. читання Математика

Муз. мист.

Укр. мова

Фіз. культ.

Літ. читання

Математика

Укр. мова

Інформатика

Обр. мист.

Літ. читання

Математика

Укр. мова

Осн. здор.

Інформатика

Четвер

1

2

3

4

5

Я досліджую світ

Навч. грамоти

Труд. навч.

Інд. – гр. зан.

.

Природозн.

Англ. мова

Осн. здор.

Обр. мист.

Інд. – гр. зан.

Природозн.

Фіз. культ.

Я у світі

Труд. навч.

Муз. мист.

Природозн.

Англ. мова

Фіз. культ.

Труд. навч.

Інд.- гр. зан.

П’ятниця

1

2

3

4

5

6

Я досліджую світ

Математика

Англ. мова

Навч. грамоти

Фіз. культ.

Літ. читання

Математика

Укр. мова

Інформатика

Фіз. культ.

Літ. читання

Математика

Укр. мова

Англ. мова

Інд.- гр. зан.

Літ. читання

Математика

Укр. мова

Англ. мова

Муз. мист.

Заступник директора з НВР Н.І. Кукоба

« ПОГОДЖЕНО» Голова ПК Т. В. Коваль « ЗАТВЕРДЖЕНО»

Начальник Кагарлицького районного

головного управління ГУ

Держпродспоживслужби Директор школи О. В. Ільєнко

в Київській області

__________ І.В.Лисенко

Розклад уроків

Слобідської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів на 2018 – 2019 н.р.

5

6

7

8

9

10

11

Понеділок

1

2

3

4

5

6

7

8

Укр. мова

Математика

Історія Укр.

Зар. літ.

Київщинозн.

Фіз. культ.

14,4

Укр. мова

Інформатика

Міфологія

Укр. літ.

Вс. історія

Зар. літ.

13,9

Географія

Англ. мова

Інформатика

Київщинозн.

Біологія

Укр. мова

Осн. здор.

19,2

Фіз. культ.

Вс. історія

Укр. мова

Біологія

Інформатика

Геометрія

Осн. здор.

20,4

Іст. України

Фіз. культ.

Зар. літ.

Інформатика

Мистецтво

Біологія

Англ. мова

22,2

Інформатика

Зар. літ.

Біологія

Укр. мова

Укр. літ.

Фізика

Гром. освіта

21,0

Англ. мова

Біологія

Укр. мова

Фізика

Київщинозн.

Укр. літ.

Зар. літ.

22,1

Вівторок

1

2

3

4

5

6

7

8

Природозн

Математика

Укр. мова

Англ. мова

Труд. навч.

Труд. навч.

20,0

Укр. мова

Англ. мова

Осн. здор.

Математика

Біологія

Фіз. культ.

20,0

Фіз. культ.

Алгебра

Географія

Укр. мова

Фізика

Укр. літ.

20,5

Зар. літ.

Англ. мова

Хімія

Київщинозн.

Алгебра

Укр. літ.

Укр. культ.

22,3

Осн. прав.

Фізика

Укр. мова

Хімія

Географія

Фізика

Укр. літ.

26,2

Укр. мова

Хімія

Укр. літ.

Алгебра

Вс. історія

Фізика

Гр. освіта

24,6

Англ. мова

Іст. України

Фізика

Укр. літ.

Укр. мова

Вс. історія

Фіз. культ.

20,2

Середа

1

2

3

4

5

6

7

8

Природозн.

Математика

Осн. здор.

Англ. мова

Зар. літ.

Обр.мист.

18,2

Київщинозн.

Зар. літ.

Математика

Англ. мова

Фіз. культ.

Укр. мова

Географія

21,7

Зар. літ.

Фіз. культ.

Англ. мова

Біологія

Геометрія

Вс. історія

Обр.мист.

20,4

.

Англ. мова

Географія

Фізика

Фіз. культ.

Хімія

Укр. мова

Мистецтво

22,5

Укр. мова

Англ. мова

Алгебра

Осн. здор.

Біологія

Геометрія

Фіз. культ.

26,0

Англ. мова

Хімія

Укр. мова

Укр. літ.

Географія

Фіз. культ.

Біологія

24,1

Зах.Вітч.

Геометрія

Укр. мова

Хімія

Укр. літ.

Біологія

Технології

22,1

Четвер

1

2

3

4

5

6

7

8

Інформатика

Укр. мова

Математика

Фіз. культ

Укр. літ.

15,3

Муз. мист.

Іст. України

Біологія

Математика

Фіз. культ

Англ. мова

18,2

Англ. мова

Хімія

Іст. України

Укр. мова

Геометрія

Фіз. культ

22,9

Біологія

Укр. мова

Алгебра

Труд. навч.

Інформатика

Укр. літ.

Географія

22,5

Укр. мова

Геометрія

Фіз. культ

Хімія

Вс. історія

Інформатика

Укр. літ

22,8

Іст. України

Геометрія

Укр. літ.

Інформатика

Зах.Вітч.

Зар. літ.

Англ. мова

Фіз. культ

22,1

Укр. мова

Зар. літ.

Астрономія

Укр. літ.

Алгебра

Зах.Вітч.

Інформатика

22,2

П’ятниця

1

2

3

4

5

6

7

8

Укр. мова

Англ. мова

Фіз. культ.

Укр. літ.

Муз. мист.

12,6

Обр.мист.

Математика

Укр. мова

Географія

Труд. навч.

Труд. навч.

Укр. літ.

17,3

Зар. літ.

Фізика

Укр. мова

Алгебра

Укр. літ.

Муз. мист.

18,6

Англ. мова

Іст. України

Фізика

Зар. літ.

Геометрія

Фіз. культ.

21,0

Фіз. культ.

Фізика

Укр. культ.

Київщинозн.

Алгебра

Англ. мова

Труд. навч.

21,5

Іст. України

Укр. мова

Мистецтво

Фізика

Фіз. культ.

Геометрія

Зар. літ.

20,1

Англ. мова

Геометрія

Зар. літ.

Іст. України

Економіка

Зар. письм.

Фіз. культ.

21,1

Заступник директора з НВР Н.І.Кукоба

«Затверджено»

Директор школи О.В.Ільєнко

Розклад

факультативних занять в Слобідській ЗОШ І – ІІІ ступенів на І семестр 2018 – 2019 н.р.

№ п/п

П І П вчителя

Назва предмета

Клас

День тижня

Час проведення

1

Шелудько Ольга Миколаївна

.

Стилістика сучасної української мови

11

Четвер

15.15 – 16.00

Поетика

6

Четвер

14.20 – 15.05

Поетика

5

Понеділок

14.20 – 15.05

Українська усна народна творчість

7

Понеділок

15.15 – 16.00

2

Федусенко Тетяна Олександрівна

Література української діаспори

11

Вівторок

15.15 – 16.00

Практикум з правопису української мови

9

Четвер

15.15 – 16.00

Стилістика сучасної української мови

10

Понеділок

15.15 – 16.00

3

Ільєнко Людмила Анатоліївна

Етика

5

Середа

14.20 – 15.05

4

Коваль Тетяна Василівна

Культурне та духовне життя україни

11

Понеділок

15.15 – 16.00

5

Кукоба Надія Іванівна

Індивідуальні заняття з англійської мови

10

Вівторок

15.15 – 16.00

6

Дрига Любов Іванівна

Індивідуально - групові заняття з предметів інваріантної складової

2

Четвер

12.30-13.15

7

Денисенко Надія Іванівна

Індивідуально - групові заняття з предметів інваріантної складової

3

П’ятниця

12.30-13.15

8

Березова Лариса Іванівна

Індивідуально - групові заняття з предметів інваріантної складової

4

Четвер

12.30-13.15

Заступник директора з НВР Н.І.Кукоба

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Директор школи О.В.Ільєнко

Графік роботи гуртків

Слобідської ЗОШ І – ІІІ ступенів на І семестр 2018– 2019 н.р.

№ п/п

Назва гуртка

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

К-сть

годин

Розклад роботи гуртка

Кількість учнів

1.

Вокальний гурток «Веселі нотки»

Подолян Олександр

Володимирович

1

Середа

13.25-14.10

12

2.

Художня обробка деревини

Мірошник Степан Максимович

2

2

П’ятниця: молодша група

12.30- 14.10

П’ятниця: старша група

14.20.-16.10

12

13

3.

Художня кераміка

Аніщенко

Вікторія Олександрівна

2

2

Четвер: молодша група

12.30. -14.10

Четвер: старша група

14.20.- 16.10

10

13

4.

Джура

Босенко Олександр Миколайович

1

2

Середа

13.25-14.10

____________________

Понеділок

13.25.- 15.15

12

5.

Патріот

Коваль Тетяна Василівна

1

2

П’ятниця

13.25.-14.10.

10

14.20.-15.05.

15.15.-16.00

6.

Нащадки козацької слави

Федусенко Тетяна Олександрівна

1

2

Вівторок

14.20.-15.05

13

Середа

14.20.-16.10.

Кiлькiсть переглядiв: 70